Újévi Hibrid Nagyárverés - 2023

Alkotók:

A. Alpár jelzéssel  ·  Aba Novák Vilmos  ·  Angyalföldi Szabó Zoltán  ·  Antal József  ·  Bada Dada Tibor  ·  Bálint Endre  ·  Balla Attila  ·  Balogh Balázs  ·  Bardócz Lajos  ·  Benkő Lilla  ·  Bereczki Kata  ·  Berkes Antal  ·  Bihon Győző  ·  Bognár Krisztina  ·  Bohumil Samuel Kecir  ·  Bölcskey Ferenc  ·  Bondor Csilla  ·  Bornemisza László  ·  Borsos Miklós  ·  Bucskó Mihály  ·  Bukta Imre  ·  Byhon Győző  ·  Csallóközi Farkas Lőrinc  ·  Csók István  ·  Csurka Eszter  ·  Czanik Mátyás  ·  Czóbel Béla  ·  Deák-Ébner Lajos  ·  Deim Pál  ·  Drégely László  ·  drMáriás  ·  E. Zoner jelzéssel  ·  efZámbó István  ·  Emőd Aurél  ·  Erdős Mária Éva  ·  F. Farkas Tamás  ·  Fényes Adolf  ·  Földesi Barnabás  ·  Földi Péter  ·  Füredi Gábor  ·  Gáll Ferenc, Erdélyi  ·  Gerber Pál  ·  Göllner Miklós  ·  Góra Orsolya  ·  Grünfelder Judit  ·  Gulyás Andrea  ·  Gyenes Gitta  ·  Hercik Zdislaw  ·  Ilosvai Varga István  ·  Ismeretlen  ·  Ismeretlen (XVIII. század)  ·  Ismeretlen 17. századi festő  ·  Ismeretlen XVIII.sz.(Priemont-i iskola)  ·  Iványi-Grünwald Béla  ·  J. Wagner jelzéssel  ·  Jacob Philipp Hackert (XVIII. után)  ·  Jakovits József  ·  Jávor Pál  ·  Jean Frans Beschey  ·  Jules Marinier (XIX.század)  ·  Kádár György  ·  Kadar, Joseph  ·  Kádár Béla  ·  Kaufmann, Adolf  ·  Kelemen Károly  ·  Kiss Dániel  ·  Kmetty János  ·  Koppány Attila  ·  Körmendi Klára  ·  Kósza Sipos László  ·  Kováts Albert  ·  Kozma István  ·  László-Kiss Dezső  ·  Lendvai Péter Gergely  ·  Liezen-Mayer Sándor  ·  M. Tóth Margit  ·  Marosi Panni  ·  Mátyássy László  ·  Mednyánszky László, báró  ·  Méhes László  ·  Melcher Mihály  ·  Mengyán András  ·  Mérő István  ·  Mihalovits Miklós  ·  Molnár C. Pál  ·  Molnár Z. János  ·  Mund Hugó  ·  Nádler István  ·  Nagy S. jelzéssel  ·  Nagy Gabriella  ·  Olajos György  ·  Ördögh László  ·  Ország Lili  ·  Papp Gábor  ·  Pataky László  ·  Péter János  ·  Péterfy Ábel  ·  Petrilla István  ·  Pleidell János  ·  Pogány Lajos  ·  Regős István  ·  Reisacher Alois  ·  Richter jelzéssel  ·  Rökk Károly  ·  Rozsda Endre  ·  Ruzicskay György  ·  Schadl János  ·  Schéner Mihály  ·  Sibitka Anna  ·  Sikuta Gusztáv  ·  Sóváradi Valéria Mária  ·  Spányik Kornél  ·  Stefanovits Péter  ·  Szabó Eszter  ·  Szabó Franciska  ·  Szadai Lajos  ·  Szánthó Mária  ·  Szax Olivér  ·  Szemadám György  ·  Szentandrássy István  ·  Szepesi Kuszka Jenő  ·  Szőke Péter Jakab  ·  Szőnyi István  ·  Szurcsik József  ·  Szvath Zsuzsa  ·  Takáts Márton  ·  Tápay Lajos  ·  Túry Mária  ·  Udvardy Flóra  ·  Uray-Szépfalvi Ágnes  ·  Váli Dezső  ·  van Bommel Elias Peter  ·  Varga Patricia Minerva  ·  Varga Imre  ·  Varga-Amár László  ·  Vass Elemér  ·  Vastagh György, ifj.  ·  Verebics Ágnes  ·  Vinkler László  ·  Vitáris Gábor  ·  Wünsch Ernő  ·  Würtz Ádám  ·  Zászkaliczky Ágnes  ·  Zeller Mihály  ·
1

Fényes Adolf
Kikiáltási ár: 36 000 Ft
2

Iványi-Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 32 000 Ft
3

Iványi-Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 32 000 Ft
4

Csók István
Kikiáltási ár: 36 000 Ft
5

Ilosvai Varga István
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
6

Deák-Ébner Lajos
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
7

Pataky László
Kikiáltási ár: 55 000 Ft
8

E. Zoner jelzéssel
Kikiáltási ár: 44 000 Ft
9

Deim Pál
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
10

Szvath Zsuzsa
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
11

Ismeretlen (XVIII. század)
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
12

Antal József
Kikiáltási ár: 190 000 Ft
13

Kaufmann, Adolf
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
14

Göllner Miklós
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
15

Regős István
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
16

Mund Hugó
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
17

Vitáris Gábor
Kikiáltási ár: 130 000 Ft
18

Vass Elemér
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
19

Melcher Mihály
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
20

Berkes Antal
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
21

Jean Frans Beschey
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
22

M. Tóth Margit
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
23

Kadar, Joseph
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
24

Csurka Eszter
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
25

Berkes Antal
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
26

Lendvai Péter Gergely
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
27

Ismeretlen XVIII.sz.(Priemont-i iskola)
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
28

Füredi Gábor
Kikiáltási ár: 55 000 Ft
29

Czóbel Béla
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
30

László-Kiss Dezső
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
31

Mihalovits Miklós
Kikiáltási ár: 190 000 Ft
32

Uray-Szépfalvi Ágnes
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
33

Mihalovits Miklós
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
34

Szurcsik József
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
35

Olajos György
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
36

Jacob Philipp Hackert (XVIII. után)
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
37

Mihalovits Miklós
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
38

Deim Pál
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
39

Szemadám György
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
40

Ismeretlen (XVIII. század)
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
41

Deim Pál
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
42

Szőnyi István
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
43

Szabó Franciska
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
44

Byhon Győző
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
45

Vastagh György, ifj.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
46

Gulyás Andrea
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
47

Varga Imre
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
48

Bölcskey Ferenc
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
49

Tápay Lajos
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
50

Ismeretlen (XVIII. század)
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
51

Molnár C. Pál
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
52

Péter János
Kikiáltási ár: 50 000 Ft
53

Gyenes Gitta
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
54

Richter jelzéssel
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
55

Zászkaliczky Ágnes
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
56

Erdős Mária Éva
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
57

Ország Lili
Kikiáltási ár: 40 000 Ft
58

Schéner Mihály
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
59

Bálint Endre
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
60

Borsos Miklós
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
61

Erdős Mária Éva
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
62

Füredi Gábor
Kikiáltási ár: 55 000 Ft
63

Kádár Béla
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
64

Rozsda Endre
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
65

Kósza Sipos László
Kikiáltási ár: 70 000 Ft
66

Bognár Krisztina
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
67

Szánthó Mária
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
68

Szepesi Kuszka Jenő
Kikiáltási ár: 55 000 Ft
69

Mednyánszky László, báró
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
70

Váli Dezső
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
71

Jakovits József
Kikiáltási ár: 110 000 Ft
72

Liezen-Mayer Sándor
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
73

Szabó Eszter
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
74

Szadai Lajos
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
75

Mátyássy László
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
76

Ismeretlen
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
77

Nagy Gabriella
Kikiáltási ár: 390 000 Ft
78

Méhes László
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
79

Góra Orsolya
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
80

Ruzicskay György
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
81

Sikuta Gusztáv
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
82

Melcher Mihály
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
83

Jávor Pál
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
84

Aba Novák Vilmos
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
85

Drégely László
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
86

Petrilla István
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
87

Grünfelder Judit
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
88

Csurka Eszter
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
89

F. Farkas Tamás
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
90

Bukta Imre
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
91

Schadl János
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
92

Bukta Imre
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
93

Nagy Gabriella
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
94

Ismeretlen
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
95

Földi Péter
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
96

Füredi Gábor
Kikiáltási ár: 55 000 Ft
97

Koppány Attila
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
98

Hercik Zdislaw
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
99

Péterfy Ábel
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
100

Wünsch Ernő
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
101

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
102

Kikiáltási ár: 190 000 Ft
103

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
104

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
105

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
106

Verebics Ágnes
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
107

Mihalovits Miklós
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
108

Bornemisza László
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
109

Pogány Lajos
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
110

Gáll Ferenc, Erdélyi
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
111

Emőd Aurél
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
112

Pleidell János
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
113

Szentandrássy István
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
114

Angyalföldi Szabó Zoltán
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
115

Czóbel Béla
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
116

Mérő István
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
117

Bardócz Lajos
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
118

Jules Marinier (XIX.század)
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
119

Benkő Lilla
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
120

Ördögh László
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
121

Varga Patricia Minerva
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
122

Mihalovits Miklós
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
123

Gulyás Andrea
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
124

Würtz Ádám
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
125

Bereczki Kata
Kikiáltási ár: 250 000 Ft
126

Földesi Barnabás
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
127

F. Farkas Tamás
Kikiáltási ár: 250 000 Ft
128

A. Alpár jelzéssel
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
129

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
130

Ismeretlen
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
131

Bada Dada Tibor
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
132

Bada Dada Tibor
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
133

Bada Dada Tibor
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
134

drMáriás
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
135

Stefanovits Péter
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
136

efZámbó István
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
137

Kádár György
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
138

Bihon Győző
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
139

Kikiáltási ár: 290 000 Ft
140

Kikiáltási ár: 250 000 Ft
141

142

Kikiáltási ár: 190 000 Ft
143

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
144

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
145

146

Kikiáltási ár: 290 000 Ft
147

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
148

Kikiáltási ár: 110 000 Ft
149

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
150

151

Kikiáltási ár: 980 000 Ft
152

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
153

154

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
155

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
156

Kikiáltási ár: 110 000 Ft
157

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
158

159

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
160

161

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
162

Kikiáltási ár: 170 000 Ft
163

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
164

Bondor Csilla
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
165

Nagy Gabriella
Kikiáltási ár: 350 000 Ft
166

Kádár György
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
167

Papp Gábor
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
168

Kozma István
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
169

Körmendi Klára
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
170

Ismeretlen
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
171

Schéner Mihály
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
172

Szentandrássy István
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
173

van Bommel Elias Peter
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
174

Sóváradi Valéria Mária
Kikiáltási ár: 170 000 Ft
175

Gerber Pál
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
176

Ismeretlen 17. századi festő
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
177

Udvardy Flóra
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
178

Rökk Károly
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
179

Csallóközi Farkas Lőrinc
Kikiáltási ár: 110 000 Ft
180

Reisacher Alois
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
181

Nádler István
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
182

Czanik Mátyás
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
183

Ördögh László
Kikiáltási ár: 110 000 Ft
184

Marosi Panni
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
185

Túry Mária
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
186

Kelemen Károly
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
187

Ország Lili
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
188

Mengyán András
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
189

Szentandrássy István
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
190

Vinkler László
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
191

Balogh Balázs
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
192

Czóbel Béla
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
193

Szőke Péter Jakab
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
194

Kiss Dániel
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
195

Spányik Kornél
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
196

Takáts Márton
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
197

Kmetty János
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
198

Varga-Amár László
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
199

Nagy S. jelzéssel
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
200

Zeller Mihály
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
201

Vinkler László
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
202

Szax Olivér
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
203

Ismeretlen (XVIII. század)
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
204

Rökk Károly
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
205

Bucskó Mihály
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
206

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
207

Schéner Mihály
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
208

Balla Attila
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
209

J. Wagner jelzéssel
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
210

Kováts Albert
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
211

Bereczki Kata
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
212

Molnár Z. János
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
213

Kádár György
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
214

Schéner Mihály
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
215

Szurcsik József
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
216

Bohumil Samuel Kecir
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
217

Túry Mária
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
218

Szax Olivér
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
219

Sibitka Anna
Kikiáltási ár: 210 000 Ft