482

Várdeák Ferenc (1897-1971)

Újpesti rakpart

olaj, vászon, 58 x 69 cm, j.j.l.: Várdeák
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%