Angyalföldi Szabó Zoltán (1928-2014)

Ülő akt

Technika: olaj, farost
Méret: 120 x 110 cm
j.b.l.: Szabó Z. 73

Ár: 620 000 Ft (1 992 EUR*, 2 156 USD*)