228

Tamás Noémi (1948-2004)

Ülő akt, 1970 körül

Technika: olaj, vászon
Méret: 75 x 60 cm
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2020.08.15. 18:00