49

Magyari Márton (1958)

Judit

Technika: olaj, vászon, farostra kasírozva
Méret: 31,5 x 19 cm
j.j.l.: Magyari Márton
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%