388

Drégely László (1932-1990)

Ünnep 1969

Technika: akril, zsírkréta, vászon
Méret: 78 x 109 cm
j.b.l.: Drégely 1969
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 364 000 Ft (1 170 EUR*, 1 266 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00