Drégely László (1932-1990)

Ünnep 1969

Technika: akril, zsírkréta, vászon
Méret: 78 x 109 cm
j.b.l.: Drégely 1969

Ár: 400 000 Ft (1 111 EUR*, 1 223 USD*)