99

id. Barabás Márton (1893-1974)

Ünnep

Technika: olaj, vászon
Méret: 65,5 x 82 cm
j.b.l.: Barabás
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%