Uray-Szépfalvi Ágnes (1965)

Lányok zöldben (2021)

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 30,5 cm
j.j.l.: Ágnes V. Uray-Szépfalvi 2021
Kikiáltási ár: 700 000 Ft (1 857 EUR*, 2 023 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%