Klie Zoltán (1897-1992)

Űrhajózás

Technika: olaj, farost
Méret: 70 x 50 cm
jelezve a hátoldalon: Klie Z.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 000 EUR*, 1 101 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00