243

Fekete Szilvia (1987)

Ússzunk át! (2014)

Technika: olaj, vászon
Méret: 160 x 120 cm
j. h.: Fekete Szilvia
HUF 250 000 — 300 000
EUR 803 — 964
USD 869 — 1 043

Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%