152

Ismeretlen

Uszályok a vízparton

Technika: olaj, vászon
Méret: 80,5 x 60,5 cm
j.j.l.: olvashatatlan

HUF 140 000 — 160 000
EUR 389 — 444
USD 428 — 489

Kikiáltási ár: 90 000 Ft (250 EUR*, 275 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%