61

Győrfi András (1964)

Utazásaink emlékére, 2014

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 70 cm
j.j.l.: Győrfi A 14
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (694 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%