23

Berkes Antal (1874-1938)

Utcakép

olaj, karton,
34,5 x 25,5 cm,
j.j.l.: Berkes A.
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%