131

VILLÁMÁRON ELKELT

Dinnyés Ferenc: Utcakép; olaj, karton, 33 x 43 cm, j.j.l.: Dinnyés F.
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 60 000 Ft