199

Nagy Gábor György (1966)

Utolsó Concorde

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 60 cm
j.h.: Nagy Gábor György
HUF 320 000 — 380 000
EUR 1 028 — 1 221
USD 1 113 — 1 322

Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%