244

Orr Máté (1985)

Üveghadsereg (2016)

Technika: akril, olaj, vászon
Méret: 55 x 80 cm
jelezve az alsó élen: Orr Máté 2016
HUF 420 000 — 440 000
EUR 1 167 — 1 222
USD 1 284 — 1 346

Kikiáltási ár: 240 000 Ft (667 EUR*, 734 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%