241

Tóth Ernő (1949)

Vadászat

olaj, vászon
55 x 70 cm
j.j.l.: Tóth E. 2002
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%