6

Váli Dezső (1942)

Fehér-fekete műterem - A/2018/51

Technika: olaj, farost
Méret: 90 x 90 cm
j.j.l.: VÁLI D 18
HUF 850 000 — 1 000 000
EUR 2 731 — 3 213
USD 2 956 — 3 478

Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 928 EUR*, 2 087 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30