VÁLOGATÁS A KARÁCSONYI AUKCIÓ ANYAGÁBÓL - SCHNELLER JÁNOS

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Negyedik és egyben utolsó válogatásunkat Schneller János művészettörténész állította össze Önöknek.

Aukciós kiállításunk továbbra is megtekinthető galériánkban, minden nap 10-től 6 óráig.
Az online katalógus pedig itt érhető el.

feLugossy László: Derűs őszi fej (akril, karton, 96 x 66 cm, j.h.: FeLL)
Kikiáltási ár: 600.000HUF

Gyarmathy Tihamér: Szürke téglavörössel (tus, papír, 15 x 21 cm, j.j.l.: Gyarmathy T 964)
Kikiáltási ár: 120.000HUF

Turcsán Miklós: Mozzanat (olaj, farost, 61 x 41 cm, j.j.f.: Turcsán 2001)
Kikiáltási ár: 250.000 HUF

Fajó János: Alak (bronz, 43 cm, jelzett: FJ)
Kikiáltási ár: 1.300.000 HUF

Korniss Dezső: Kalligráfia (szitanyomat, papír, 28,5 x 48,5 cm, j.j.l.: Korniss 59-83; j.k.l.: 6/13)
Kikiáltási ár: 80.000 HUF

Pauer Gyula: Rózsaszínű telek (akril, vászon, 70 x 50 cm, j.j.l.: Pauer)
Kikiáltási ár: 280.000 HUF

AZ AUKCIÓ IDŐPONTJA: 2020. december 17., 18.30

Az árverés zártkörű lesz, melyen telefonos licitálással, vételi megbízás leadásával, valamint az Axioart felületén keresztül lehet részt venni.

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery