57

Pentelei Molnár János (1878-1924)

Vanitas csendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 63 cm
j.j.f.: Pentelei Molnár
MNG bírálati szám: 0024, 1983. febr.
HUF 420 000 — 550 000
EUR 1 350 — 1 767
USD 1 461 — 1 913

Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%