60

Lakos Alfréd (1870-1961)

Vanitatum Vanitas

Technika: olaj, karton
Méret: 24 x 25 cm
j.j.l.: Lakos A
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%