106

Vankóné Dudás Juli (1919-1984)

Nyáron a mezőn (1978)

Technika: olaj, farost
Méret: 46 x 61 cm
j.j.l.: Vankóné D. J. 1978. XII. 25.
HUF 350 000 — 500 000
EUR 972 — 1 389
USD 1 070 — 1 529

Kikiáltási ár: 220 000 Ft (611 EUR*, 673 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%