Varga-Amár László (1955)

Kék gumimatrac kék gumimatracon (2016)

Technika: olaj, gumimatrac
Méret: 169 x 60 cm
j.j.l.: Amár 2016

Ár: 560 000 Ft (1 799 EUR*, 1 947 USD*)