347

Varga József (1922-2021)

Strandolók

Technika: olaj, vászon
Méret: 57 x 67 cm
j.j.l.: Varga 1969
HUF 500 000 — 800 000
EUR 1 389 — 2 222
USD 1 529 — 2 446

Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 000 EUR*, 1 101 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00