Varga Patricia Minerva (1963)

Az Isten itt állt a hátam mögött s én megkerültem érte a világot

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 100 cm
(József Attila)/2013/III.
j.j.l.: Minerva
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (796 EUR*, 867 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2023.02.01. 16:00