218

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955)

Városi vendég

Technika: olaj, fa
Méret: 75,5 x 50 cm
j.j.l.: G. Szabó K.
Kikiáltási ár: 580 000 Ft (1 864 EUR*, 2 017 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%