292

Bencze László (1907-1992)

Városkép

Technika: olaj, farost
Méret: 29 x 59 cm
j.b.l.: Bencze L
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 70 000 Ft