232

Pap Géza (1883-?)

Városliget

olaj, vászon,
51x71 cm
Kiállítva:
Fémes Beck Vilmos szobrász emlékkiállítása. Pap Géza festő gyűjteménye. Kiáll. kat. Belvedere, 1923. márc. 11-25. Budapest, 1923. Kat. sz. 121. Városliget
Csoportkiállítás. Részt vesznek a Belvederében eddig kiállított művészek. XXIX. kiállítás. Kiáll. kat. Belvedere, 1924. okt. Budapest, 1923. Kat. sz. 116. Városliget
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft (8 355 EUR*, 9 042 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%