Vágh-Weinmann Mihály (1899-?)

Városliget

Technika: olaj, fa
Méret: 21 x 32 cm
j.j.l.: Vágh Weinmann Mihály
1934

Ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)