163

Diósy Antal (1895-1977)

Városliget

Technika: akvarell, papír
Méret: 31 x 48,5 cm,
j.j.l.: Diósy Antal Bpest
Kikiáltási ár: 28 000 Ft (90 EUR*, 97 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 28 000 Ft