243

Vasarely Viktor (1908-1997)

House Of Gordes (1947)

Technika: olaj, karton
Méret: 18 x 10 cm
j.j.l.: Vasarely
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft (7 712 EUR*, 8 346 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00