63

Fényes Adolf (1867-1945)

Vasárnap csendje a földeken

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 69 cm
j.b.l.: Fényes A
MNG bírálati szám: 1426/980
HUF 1 300 000 — 1 700 000
EUR 4 177 — 5 463
USD 4 521 — 5 912

Kikiáltási ár: 900 000 Ft (2 892 EUR*, 3 130 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%