81

Vasvári József (1904-1993)

Ifjú festő autókkal

Technika: olaj, vászon
Méret: 32,5 x 29,5 cm
j.b.f.: Vasvári
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00