413

Kaufmann, Karl (1843-1901)

Velence

Technika: olaj, vászon
Méret: 37 x 58 cm
j.j.l.: L. Bertini
HUF 350 000 — 450 000
EUR 972 — 1 250
USD 1 070 — 1 376

Kikiáltási ár: 240 000 Ft (667 EUR*, 734 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%