158

Kaufmann, Karl (1843-1901)

Velence

Technika: akvarell, papír
Méret: 17 x 8,5 cm
j.j.l.: L. Bertini
HUF 150 000 — 200 000
EUR 482 — 643
USD 522 — 696

Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%