166

Török Tivadar (?-?)

Velence, San Giorgio-sziget, 1930 körül

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 78,5 cm
kiállítva:
* Tavaszi Tárlat, Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. június (kat. 359. Isola S. Giorgio, Venezia)
HUF 130 000 — 170 000
EUR 361 — 472
USD 398 — 520

Kikiáltási ár: 90 000 Ft (250 EUR*, 275 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%