101

Horváth Béla (1888-1973)

Velencei Canal Grande

Technika: olaj, vászon, karton
Méret: 47 x 63 cm
j.b.l.: Horváth Béla

Reprodukálva: Gyulai Művésztelepesek, 105. oldal, Gyulai Évszázadok Alapítvány 2018
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%