67

Kaufmann, Karl (1843-1901)

Velencei Santa Maria Salute

olaj, vászon,
24 x 32 cm,
j.j.l.: K. Kaufmann
Kikiáltási ár: 190 000 Ft (611 EUR*, 661 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%