Velencei támlásszék
Velencei támlásszék

10

Velencei támlásszék (Bedő hagyaték)

Olasz, 17. század
faragott, Punto ungharesevel bevonva, 2 aranyozott palmettás fadísszel
VÉDETT
Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 285 EUR*, 1 391 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%