339

Vén Emil (1902-1984)

Balatoni impressziók

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 70 cm
j.j.l.: Vén
HUF 750 000 — 950 000
EUR 2 083 — 2 639
USD 2 294 — 2 905

Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 528 EUR*, 1 682 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%