226

Bencze László (1907-1992)

Vendéglőben

Technika: olaj, karton
Méret: 49 x 53 cm
j.b.l.: Bencze László 57
HUF 710 000 — 800 000
EUR 2 282 — 2 571
USD 2 469 — 2 782

Kikiáltási ár: 440 000 Ft (1 414 EUR*, 1 530 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%