SI-LA-GI: Vénusz (1982)
SI-LA-GI: Vénusz (1982)
SI-LA-GI: Vénusz (1982)

36

SI-LA-GI (1949)

Vénusz (1982)

Technika: egyedi darab, vegyes technika, merített papír
Méret: 78,5 x 107 cm
j.j.l.
Alternatív verzió reprodukálva: Az európai grafika ötszáz éve V., Modern grafikák, XX. századi művek magyar gyűjteményekben, (1985), Múzsák Közművelődési Kiadó, Bp.
HUF 500 000 — 600 000
EUR 1 389 — 1 667
USD 1 529 — 1 835

Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 111 EUR*, 1 223 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%