46

Verebélyi Diána (1987)

Béke angyal (2020)

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 60 cm
j.b.l.: VÉDIA ‘20
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (417 EUR*, 459 USD*)