249

Kaponya Judit (1931)

Veronka (1978)

Technika: olaj, vászon
Méret: 60,5 x 45,5 cm
jelzett vakkereten: Kaponya Judit
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 494 000 Ft (1 587 EUR*, 1 718 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00