112

Hencze Tamás (1938-2018)

Vertikális struktúra

Technika: olaj, vászon
Méret: 200 x 100 cm
j.k.l.: Hencze 07
HUF 2 800 000 — 3 600 000
EUR 7 778 — 10 000
USD 8 563 — 11 009

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft (5 556 EUR*, 6 116 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%