Farkas György (1911-1995)

Veszprém

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 50 cm
j.j.l.: Farkas György
j.b.l.: Veszprém, j. a hátoldalon a vakrámán: Farkas György (katalógusban!)