45

Mihalovits Miklós (1888-1960)

Vetkőző akt

Technika: olaj, papírlemez
Méret: 34,5 x 24,5 cm
j.j.l.: Mihalovits M
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 75 000 Ft