500

Ördögh László (1923-2007)

Vetkőző akt

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 70 cm
j.j.l.: Ördögh
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 85 000 Ft (273 EUR*, 296 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00