128

Kántor Lajos (1922-2013)

Vezetékek

Technika: olaj, vászon
j.j.l.: Kántor L 960
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft (5 141 EUR*, 5 564 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%